Afili Aşk
Afili Aşk

Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır. İşte Afili Aşklar böyle başlar...

Subscribers

604,000

Views

209,110,449

Videos

346

YouTube ID

UCTX9c3ahIac0gomdesg_XdA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-09-07 Sat 560,865 - 177,608,493 - 291 -
2019-09-08 Sun 564,623 +3758 179,552,325 +1943832 292 +1
2019-09-09 Mon 567,305 +2682 180,761,519 +1209194 292 -
2019-09-10 Tue 569,531 +2226 181,878,461 +1116942 292 -
2019-09-11 Wed 572,879 +3348 182,851,665 +973204 301 +9
2019-09-12 Thu 575,573 +2694 184,511,397 +1659732 304 +3
2019-09-13 Fri 582,805 +7232 190,734,577 +6223180 316 +12
2019-09-14 Sat 586,977 +4172 194,817,120 +4082543 319 +3
2019-09-15 Sun 589,435 +2458 197,227,359 +2410239 319 -
2019-09-17 Tue 590,883 +1448 198,297,457 +1070098 319 -
2019-09-18 Wed 592,000 +1117 198,962,010 +664553 319 -
2019-09-19 Thu 597,000 +5000 201,858,735 +2896725 345 +26
2019-09-20 Fri 600,000 +3000 205,173,486 +3314751 345 -
2019-09-21 Sat 604,000 +4000 209,110,449 +3936963 346 +1
Total Summary +43135 +31501956 +55
Next update in 1 hours 0 minutes