La Konser
La Konser

LaKonser Ankara'daki konserleri tek bir adresten takip edebileceğiniz bir Ankara projesidir. Ankaralı gruplarla söyleşiler, konserlerden görüntüler ve performanslar için takipte kalın. http://lakonser.com

Subscribers

702

Views

49,186

Videos

59

YouTube ID

UCF_C9D1x52czWBx1xQNCMKA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-11-07 Thu 692 - 46,431 - 59 -
2019-11-10 Sun 693 +1 46,611 +180 59 -
2019-11-13 Wed 694 +1 46,958 +347 59 -
2019-11-14 Thu 694 - 47,026 +68 59 -
2019-11-15 Fri 694 - 47,096 +70 59 -
2019-11-18 Mon 697 +3 47,366 +270 59 -
2019-11-20 Wed 696 -1 47,579 +213 59 -
2019-11-22 Fri 696 - 47,786 +207 59 -
2019-11-23 Sat 696 - 47,832 +46 59 -
2019-11-24 Sun 697 +1 47,970 +138 59 -
2019-11-27 Wed 695 -2 48,171 +201 59 -
2019-12-01 Sun 697 +2 48,442 +271 59 -
2019-12-05 Thu 698 +1 48,646 +204 59 -
2019-12-09 Mon 702 +4 48,925 +279 59 -
2019-12-13 Fri 702 - 49,186 +261 59 -
Total Summary +10 +2755 -
Next update in 1 hours 0 minutes