Arturs Mednis

Jauno mediju un digitālā mārketinga speciālists; pasniedz soc. mediju komunikāciju RISEBĀ; vada aģentūru New Black; uzstājas semināros.

Followers

25,355

Following

1,023

Tweets

32,860

Likes

5482

Twitter ID

975701

Twitter Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Following Tweets Likes
2019-11-22 Fri 25,373 - 1,025 - 32,858 - 5,481 -
2019-11-23 Sat 25,373 - 1,024 -1 32,860 +2 5,480 -1
2019-11-24 Sun 25,374 +1 1,024 - 32,857 -3 5,480 -
2019-11-25 Mon 25,368 -6 1,023 -1 32,857 - 5,480 -
2019-11-26 Tue 25,365 -3 1,023 - 32,857 - 5,481 +1
2019-11-27 Wed 25,366 +1 1,023 - 32,858 +1 5,482 +1
2019-11-28 Thu 25,363 -3 1,023 - 32,859 +1 5,482 -
2019-11-29 Fri 25,362 -1 1,023 - 32,859 - 5,482 -
2019-11-30 Sat 25,361 -1 1,023 - 32,859 - 5,482 -
2019-12-01 Sun 25,358 -3 1,023 - 32,858 -1 5,482 -
2019-12-02 Mon 25,356 -2 1,023 - 32,860 +2 5,482 -
2019-12-03 Tue 25,356 - 1,023 - 32,860 - 5,482 -
2019-12-04 Wed 25,357 +1 1,023 - 32,860 - 5,482 -
2019-12-05 Thu 25,356 -1 1,023 - 32,860 - 5,482 -
2019-12-06 Fri 25,355 -1 1,023 - 32,860 - 5,482 -
Total Summary -18 +2
Next update in 1 hours 0 minutes