IzakOOO
IzakOOO

Oficjalny kanaƂ Piotra 'izak' Skowyrskiego. Streamuje ciekawe mecze CS:GO z polskiej i europejskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive.

Followers

1,227,042

Views

150,450,291

Twitch ID

36717908

Twitch Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Views
2019-12-30 Mon 1,215,579 - 149,003,467 -
2020-01-03 Fri 1,217,065 +1486 149,263,115 +259648
2020-01-07 Tue 1,218,405 +1340 149,473,744 +210629
2020-01-08 Wed 1,218,412 +7 149,476,306 +2562
2020-01-10 Fri 1,220,083 +1671 149,542,029 +65723
2020-01-12 Sun 1,220,380 +297 149,578,408 +36379
2020-01-16 Thu 1,221,212 +832 149,659,806 +81398
2020-01-19 Sun 1,222,479 +1267 149,857,355 +197549
2020-01-21 Tue 1,223,425 +946 149,985,497 +128142
2020-01-22 Wed 1,224,070 +645 150,053,756 +68259
2020-01-23 Thu 1,224,915 +845 150,165,894 +112138
2020-01-24 Fri 1,225,145 +230 150,194,802 +28908
2020-01-25 Sat 1,225,537 +392 150,220,930 +26128
2020-01-26 Sun 1,226,325 +788 150,327,177 +106247
2020-01-28 Tue 1,227,042 +717 150,450,291 +123114
Total Summary +11463 +1446824
Next update in 1 hours 0 minutes