IzakOOO
IzakOOO

Oficjalny kanaƂ Piotra 'izak' Skowyrskiego. Streamuje ciekawe mecze CS:GO z polskiej i europejskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive.

Followers

1,196,819

Views

144,954,321

Twitch ID

36717908

Twitch Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Views
2019-09-28 Sat 1,192,691 - 143,859,966 -
2019-09-29 Sun 1,192,991 +300 143,920,058 +60092
2019-10-01 Tue 1,193,263 +272 144,049,663 +129605
2019-10-02 Wed 1,193,421 +158 144,122,902 +73239
2019-10-04 Fri 1,193,889 +468 144,264,073 +141171
2019-10-05 Sat 1,194,125 +236 144,270,944 +6871
2019-10-06 Sun 1,194,663 +538 144,330,453 +59509
2019-10-08 Tue 1,195,407 +744 144,446,508 +116055
2019-10-10 Thu 1,195,453 +46 144,451,175 +4667
2019-10-11 Fri 1,195,850 +397 144,612,264 +161089
2019-10-12 Sat 1,195,852 +2 144,612,550 +286
2019-10-14 Mon 1,196,244 +392 144,727,074 +114524
2019-10-15 Tue 1,196,513 +269 144,808,019 +80945
2019-10-16 Wed 1,196,665 +152 144,860,597 +52578
2019-10-17 Thu 1,196,819 +154 144,954,321 +93724
Total Summary +4128 +1094355
Next update in 1 hours 0 minutes